| DarKJoKeR a întrebat:

Azi mi-am facut cont pe www.moove.ro siteul cu 10 smsuri gratis pe zi.dar.nu m-a pus sa trec numarul de telefon a meu, nu am primit nici un mesaj cu cod, si cu toate astea contul e facut...am trimis 3 smsuri, dintre care 2 mi le-am trimis mie insumi si nu am primit nici unul:|. de ce?

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Pai daca nu ti-a cerut numarul inseamna ca nu ti-ai facut contul.incearca inca o data

| Cristary a răspuns:

Pentru ca dureaza pana se trimite. Stiu, asa am patit si eu. Mi le-a trimis a doua zi. E o porcarie. Trebuie sa ai rabdare pana iti faci cont. Apoi merge, dar mai face figuri. Insa, e foarte bun in situatii de criza. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am cont pe www.moove.com, persoanei care primeste sms-ul de la mine ii arata un nr de tel care nu mai e valabil.

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Am si eu cont pe moove.ro dai la profil si introdu numarul tau de telefon si datele de contact happy Si va merge mie imi merge. Se primeste sms`ul in cate`va minute. Funda? big grin

| alexuu94 a răspuns:

Cum ai scris pentru cont