| eduarD6 a întrebat:

Daca schimb windowsul o sa mearga microfonu? Am casti cu 32 de lei si o zis ca va merge microfonul da nu merge microfonul si vreau sa stiu niste pareri inainte sa schimb windowsul

2 răspunsuri:
| marinaru777 a răspuns:

Instaleaza teamspeak e gratuit si dai la microfon un test, verifica si driverul audio daca nu stii faci update la windows pentru ca instaleaza automat driverel.

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Nu e treaba neaparat de windows si probabil nu ai driver-ul audio instalat cum trebuie