| andreiutuz25 a întrebat:

Deci am si eu o problema, mai exact nu mi se poate actualiza driver-ul NVIDIA chiar daca-mi apare ca e disponibila o versiune noua (460.89) cea curenta fiind 391.35. Imi apare Installation can't continue
Astept raspuns

3 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Ai folosit NVIDIA Experience sa updatezi driver-ul? daca da atunci incearca sa descarci manual actualizarea de pe site-ul NVIDIA, uneori NVIDIA Experience nu functioneaza cum trebuie mai ales daca ai o placa de video mai veche, sau poti sa iti descarci un program care sa iti caute si sa iti instaleze driverele automat, de exemplu eu folosesc Driver Booster dar sunt si alte programe

| marinaru777 a răspuns:

Se instaleaza prin windows update sa ii faci update pana la versiunea 20h2