| anonim_4396 a întrebat:

Bai, am un serioux amber x501, si cica are 16Gb memorie interna...pe naiba, are 2, 95 de stocat(pentru descarcare aplicatii) si 10, 52Gb pentru fisiere(ca un Card SD, pe care am muzica, poze etc.) E vreo eroare? Pana la 16Gb mai trebuie, unde sunt? De ce sunt doar 2.95 pt aplicatii cand zice ca are 16Gb?...

2 răspunsuri:
| Leatherleader a răspuns:

Păi din 16 ar trebui să ai jumătate, sau vreo 11-12.

| Leatherleader a răspuns:

Da, se poate să fie o problemă cu telefonul, dacă e în garanție du-l la service-ul de unde l-ai cumpărat.