| anonim_4396 a întrebat:

Bai, am un serioux amber x501, si cica are 16Gb memorie interna...pe naiba, are 2, 95 de stocat(pentru descarcare aplicatii) si 10, 52Gb pentru fisiere(ca un Card SD, pe care am muzica, poze etc.) E vreo eroare? Pana la 16Gb mai trebuie, unde sunt? De ce sunt doar 2.95 pt aplicatii cand zice ca are 16Gb? poza de profil, sa va convingeti.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Restul sunt rezervati pentru partitia cache si android.

1 răspuns:
| LTAA a răspuns:

Sunt circa 4 GB, care sunt rezervati pentru sistemul Android si restul de 12 GB (aprox) cu care faci ce vrei, nu stiu cum sa ai doar 2, 95 gb pentru aplicatii, poate e ocupat restul. Ori posteaza un screenshot pe imgur, ca sa vedem mai exact