| emic a întrebat:

Bai...nu stiu cum se foloseste usb-ul pentru telefonul Nokia 5310... daca stiti, v-as ruga sa imi dati un raspuns pls

3 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Mai intai de a introduce cablul usb in unitate si in telefon, instaleaza cd pe care l ai primit in cutie cand ai cumparat telefonul, daca nu l ai cauta pe google, descarca l si instaleaza l(pc suite for NOKIA)

| Malvina24 a răspuns:

Il conectezi cu ajutorul''firului'' la pc! si restul te vei descurca ca nu e greu!~urmezi instructiunile! mai intai iti va identifica telefonul se va creea un fel de doc''ca'' si acolo sunt toate chestiile din telu tau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cablul usb nu poti trimite din pc in telefon
?