| 652404rn5 a întrebat:

Baieti spuneti-mi va rog frumos programa de intrat la altcineva in comp ca ea sa nu observe.Ca o fata are niste poze de a mele goale si tot imi zice ca le pune pe internet. mersi frumos dau funda

4 răspunsuri:
| ov1d1u a răspuns:

Partea mai dificila e cum bagi programul in PC-ul ei, nu care e programul... Aici ai de unde alege, incepand cu celebrul Radmin si terminand cu a-ti face singur-singurel programul (cea mai buna solutie deoarece scapi de antivirus).

| victoriapapi a răspuns:

Naspa crying love struck

| victoriapapi a răspuns:

Na totusi, nu aveti raspuns la intrebarea asta? oo:O crying

| Izy a răspuns:

Cred ca te referi la keylogger. Mi se pare destul de greu de instalat si folosit.