| Sebaseba33 a întrebat:

Banuiesc ca știți că școlile, liceele, facultățile etc. au pagina de facebook. Eu mi-am șters contul de facebook dar apar în 4 poze la o școală și mă enerveaza ( pozele is de la activități dar am ochi de zombi in poze si nu imi plac). Ajutor ce sa fac ca doar nu pot mere acu la școală și să zic directoarei " va rog sa ștergeți 4 poze cu mine!". Există vreo solutie sau doar o sa rămână acolo.

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Activeaza-ti contul, dai report la postare, iar după poți sa ti-l ștergi din nou happy

2 răspunsuri:
| AlanIprechüm a răspuns:

Daca pozele sunt pe grupul scolii nu le poti sterge tu. Doar cel ce administreaza grupul sau pagina scolii le poate sterge.

| danutzu96 a răspuns:

Doar daca dai report de pe contul sters, si daca ai noroc, le sterg cei de la Facebook.