| anonim_4396 a întrebat:

Big problem! Am problema care ma cam roade de vreo jumatate de oralaughing, deci nu vad ce am scris in fereastra de messenger si nici ce imi scrie respectivul cu care port conversatia[e ceva foarte aiurea], stiu ca multi s'au confruntat cu aceastra "mica" problema, a existat rezolvarea aceea [Inchizi messengerul de tot, dai Start, accesezi Run scrii regsvr32 jscript. dll si dai ok, iti apare o fereastra cu "DllRegisterServer in jscript. dll is succeeded", apoi faci din nou pasii 1 si 2 doar ca la Run scrii regsvr32 vbscript. dll si dai ok, iti apare din nou DllRegisterServer in vbscript. dll is succeeded" si apoi repornesti messengerul te loghezi si a revenit la normal, insa la mine nu e asa. chiar nu merge nici asa! Ajutor va rog! Mama cat am scris I don't want to see

8 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Intra la "start" apoi la "run" si scrii "regsvr32 jscript. dll"(fara ghilimele) si apesi OK. Apoi mergi iar la "run" dar scrii "regsvr32 vbscript. dll" si gata. Sper sa mearga.big grin

| razvanyoung a răspuns:

Probabil ai virusi, fa o scanare cu un antivirus bun si incearca sa stergi fisierele virusate!
Daca nu, schimba Windowsul si isi revinde cu siguranta!

| magicianul19 a răspuns:

Da un restart l a pc

| DeejayAlbinutsa a răspuns:

Un antivirus bun stie cineva, am observat ca Avg'ul nu prea ajuta.

| DeejayAlbinutsa a răspuns:

Hmm, partea cu antivirusul am incercat'o adevarul e ca avea, 10 troieni, acum nu mai am probleme cu ei.Cum a spus lylo nu pot incerca deoarece eu am setat YM sa nu imi salveze mesajele.Cat despre reformatare[reinstalarea Windowsului] l'am formatat last week. Iar despre IE[Internet Explorer] nu vad unde ar putea fi legatura dintre YM si IE, daca poti da mai multe detalii, as fi multumita. Multumesc oll [la toti]!

| lylo a răspuns:

J mie mi se intampla la fel... iesi din cel cu care vorbesti intra din nou si dai la "Show Recent Messages"winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E un virus in calc, si eu am patit! ai grija! gasese pe cineva care se pricepe la calculaoare -trebuie sa ii reinsaleze windows-ul si sa iti pui antivirus. e nasol daca il lasi asa.sadsuccese!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai o problema cu IE(INTERNET EXPLORER)
Trebuie sa reinstalezi windows-ul