| anonim_4396 a întrebat:

Blackberry curve 8520 are multitaskeing. adica daca ies afara dintr-un joc cu tasta rosie ii ramane in memorie si ii foloseste din ram sau e sters din memorie in momentu ala?big grin nu as vrea sa stiu ca ramul e ocupat cu jocuri care sunt scoase numai asa.
si se poate sa intru pe aplicatia de facebook fara wifi?

3 răspunsuri:
| alexxino a răspuns:

Ramane trebuie sa i inchizi tu dela meniu de la joc
si pentru fb poti doar pe mini opera care il iei din bb app din telefon

| Ionut_Balasel_1982 a răspuns:

Pe facebook fara wifi nu merge, nu are cum.Si foloseste un RAM, cum naibii sa iti ia un ram? gandeste logic... sper ca te-am ajutat

| Iamfaimous a răspuns (pentru Ionut_Balasel_1982):

Pacat ca n-ai inteles intrebarea