| razvan101 a întrebat:

BlackBerry-ului meu (9000 bold), ii apare o iconita ca si cum s-ar incarca o aplicatie(o chestie care se invarte)... si nu pot umbla pe tel cat timp ii apare chestia aia pe ecran. la inceput aparea rar..acum apare foarte de si devine stresant. Va rog, ajutor!

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Nu incarca prea multe jocuri sau prea multe aplicatii! Nu incarcati BlackBerryul cu prea multe programe inutile, ramane pe display programe utilizate mai des, astfel se poate bloca sau defecte mobilul! Daca ai prea multe programe sau jocuri, dezinstalati-le pe cele inutilizabile!

1 răspuns:
| rose21 a răspuns:

Poate ai downloadat prea multe jocuri. Si eu am BB 9000 si imi aparea asa cand foloseama vreo aplicatie. E posibil sa-ti fi downloadat prea multe aplicatii deodata si dureaza pana se incarca... cel putin asta mi s-a intamplat mie