| Salamandra44 a întrebat:

Boxele cu lumini au un sunet mare?

9 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Nu wtf.Ce legatura are una cu alta?!

| Frank51 a răspuns:

Boxele cu lumini sunt facute sa atraga privirile consumatorului de rand care nu are cunostinte in domeniu. Sunt foarte proaste la capitolul sunet, dar fiind foarte ieftine sunt o varianta ok pentru nepretentiosi.

| StalkerSoul a răspuns:

Salut! Daca vrei boxe cu sunet mare uitate dupa db (decibeli), nu dupa lumini

| Nustiu26357 a răspuns (pentru Frank51):

Cred ca esti troll sau ai zis in gluma! Cel mai probabil nu ai nicio minima cunostinte despre boxe! Informeaza-te inainte sa dai cu parerea despre ceva ce nu cunosti

| Nustiu26357 a răspuns (pentru Frank51):

*cunostinta

| Frank51 a răspuns (pentru Nustiu26357):

Si contra-argumentul tau este?

| Nustiu26357 a răspuns (pentru Frank51):

Boxele cu lumini se aud foarte bine! Si alea de 2000 de lei îs cu led!

| Frank51 a răspuns (pentru Nustiu26357):

Se aud foarte bine pentru tine, un om cu foarte multă experiență audio va observa diferența de calitate. Și pana la urma unde ai văzut tu boxe cu lumini? La concerte rock, la vreo nuntă serioasa? Sau la vecinul marcel?(îl pomenesc des în zilele astea). Uite ca să îți fac treaba mai ușoară iti răspund eu, ai văzut boxe de genul la oamenii care habar n-au de audio și care vor doar sa audă ceva.

În realitate nu vei vedea pe nimeni profi folosind boxe de genul, pentru ca sunt foarte slabe și scot sunet mediocru.

| DaronHunter a răspuns:

Sucerez sa te axezi pe o boxa normala, chiar un sistem audio. Luminilea alea is de fațadă. Bazeaza te si pe boxe de brand, nu toate chinezariile.