| Daniela_Dana_1982 a întrebat:

Am un laptop compaq si apare iconita de sunet dar nu se aude in boxele lui desi l-am setat pe laptop stereo

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pe iconita de sunet nu ai un X ceva? Sunetul de pornire in windows se aude? In browser se aude ceva? Dar intr-un player? Daca il setezi mono se aude ceva? Da-mi detalii!

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Feliciaaaaaaaaaa a răspuns:

Am avut si eu aceiasi problema din cauza ca aveam windows nelicenziat (de pe net). la tine cum e windowsul?