| Moncherie a întrebat:

Buma seara! Am nevoie de ajutor! Se pricepe cineva la a clarofica poze? Ma refer ca e foarte blurry si contine un numar de telefon. Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| AgentBomboana007 a răspuns:

Daca ai poza pe telefon o sa-ti fie usor. daca este foarte blurry nu se stie. sunt tot felul de programe pe inernet, gen photoscape, photoshop, Adobe photoshop. pe telefon este mai simplu daca nu este chiar asa blurry. si pe powercam poti edita pe telefon.
(scuze, dar nu ma pricep asa bine)winking

| Moncherie explică:

Te adaug pe skype happy acum imi pornesc laptopul

| Mk01 a răspuns:

Da poţi cu ajutorul Adobe photoshop.Dă-mi un mesaj pe privat şi îţi explic acolo.

| Mk01 a răspuns:

Se pare că nu pot trimite mesaje, adaugă-mă la skype robert_em6 sau pe YM nec.robert_em