| llLarisa a întrebat:

Buna A cumparat cineva de aici de pe site-ul asta https://www.software-deals.ro/ sunt de incredere? Mi se par cam dubioase preturile. Un windows la 300 de lei? acelasi model l-am vazut si la EvoMag cu 960 lei, sau alte magazine mari /cunoscute. Stiti voi ceva de site-ul ala?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Windows-ul merge, problema este ca din punct de vedere legal...nu este legal! "Verificarea actelor legale (dovadă că licența a fost dezinstalată de pe PC-ul original)"...asta e chiar tare laughing

Ce zice unu'..."Destul de greoaie comunicarea on line cu magazinul plus ca la telefonul afișat nu răspunde nimeni. Nu am primit factura pentru produsul comandat."
Nu ai factura, nu ai licenta, asa ca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca este de incredere.

| pufipo a răspuns:

Eu imi fac cumparaturile de la eMAG sau alte site-uri.
Vezi primul comentariu din stanga, care intr-un fel sau altul te indruma sa nu achizitionezi produse de pe site-ul lor: "Destul de greoaie comunicarea on line cu magazinul plus ca la telefonul afișat nu răspunde nimeni. Nu am primit factura pentru produsul comandat."