| marius773 a întrebat:

A mai cumpărat cineva de pe site-ul etel.ro?
Vreau sa îmi cumpăr un galaxy fold 5 și am găsit site-ul asta pe compari.ro. Are un preț suspect de mic fata de alte site-uri mari de încredere precum eMAG, altex, evomag etc unde preturile se învârt pe la 7000 RON, iar pe etel, e 6100. Am văzut mai multe site-uri cu preturi similare de care nu am mai auzit pana acum cum ar fi badabum.ro, grifonul.ro, electrohome.ro. Sunt sigure site-urile astea sau sa cumpăr de pe un site de încredere?

2 răspunsuri:
| Dragobeta a răspuns:

E fix acelasi produs. Doar ca adaosul e mai mic. Nici unul dintre "siturile de incredere" nu produce produsul. Doar il comercializeaza. Il ia de la producator si ti-l vinde tie cu pret mai mare. Stiind ca romanul pune botul la ce e mai scump. Asa se fac marile afaceri.

| Politivaopritia a răspuns:

Salut!
Ați mai comandat de la etel.ro?
Puteți lăsa o impresie?
Doresc să plasez și eu o comandă la ei.