| Teeki a întrebat:

Bunakiss.
Acum 2 zile un vecin mi-a reinstalat windows-ul, dar nu a putut sa-mi instaleze si sunetul pentru ca n-am CD-ul cu driverele.
Cum pot sa-mi instalez sunetul fara CD?
Va rog ajutati-makiss. Multumesc. Dau funditakisskiss.

3 răspunsuri:
| virus5381 a răspuns:

Cauti pe google driverul de la placa ta de sunet (daca nu ai cutia de la placa de suntet desfa carcasa si uitate ce model ii) dupa care il downloadezi si il instalezi.

| karma15 a răspuns:

Ai putea folosi Aida64 pentru a afla exact modelul placii de sunet.O sa-ti apara modelul placii tale audion si daca dai un click pe model o sa-ti apara "Driver download" si te duce direct pe site-ul lor.De acolo trebuie doar sa urmezi pasii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da add valensteyn12 sa-ti trimit driver identifier pentru ca nu se potriveste orice driver la pc tau cu programul asta gasesti in 5min max...