| Tuiu_Lorena_1996 a întrebat:

acum de curand mi-am instalat Retrica pe telefon (Samsung Trend). Si cand fac poza, ea iasa invers. si eticheta de la ea iasa mica... Imi puteti spune de ce?
Chiar nu inteleg. pana acum a mers, acum nu mai merge... si l-am si dezinstalat, iar cu camera principala nu merge sa fac poza. happy

1 răspuns:
| mariusmac85 a răspuns:

Buna ziua! Cred ca sunt probleme cu sistemul de operare Reinstaleaza androidul, da setari din fabrica sau da-i wipe din recovery la cache si factory reset Oricum banuiesc ca ai rezolvat problema pana acum sau ti-ai luat alt telefon
Daca inca nu ai rezolvat si nu stii cum sa intri in recovery mode Inchide telefonul Samsung Galaxy Trend iata aci instructiunile
apesi in acesi timp Power+Home+Volume Up ca pe acest site
https://www.theandroidsoul.com/samsung-galaxy-trend-recovery-mode/,daca tot nu te descurci, du-te la un prietem bun la IT sau direct la service GSM
Sper ca am putut sa te ajut
O zi binecuvantata sa ai
Marius