| DOLFY a întrebat:

BUNA ajutati-ma cu vreun program ceva de mixat muzica/melodii mai bunicel asa

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Virtual DJ Home Zulu DJ Mixxx Looptastic Free Muziic DJ toate free.

| VladGH a răspuns:

Care au spus si baietii de mai sus, programe ele sunt si chiar is foarte bune dar trebuie sa stii a le folosi. Bafta. Cauta videotutoriale si rabdare.

| Romilacosmin a răspuns:

Pai este Virtual DJ, FL Studio de care vrei scrii pe google fl studio download sau virtual dj download si caui acolo vei gasi