| fanutz a întrebat:

Buna all...va rog frumos sa ma ajutati si pe mine cu ceva.am un nokia 6500c codat pe vodafone...as vrea sal decodez dupa vodafone...imi trebuie un cod... poate il stie cineva...va rog frumos daca stiti sa ma ajutati...multumesc anticipat:*:***:*:*:**:**:**:

2 răspunsuri:
| nu conteaza_8511 a răspuns:

Nu stie nimeni codu' ala decat cei de la sevricii Vodafone.Cauta un centru de decodare si acolo te vor ajuta sigur.Nu ai de unde sa-l afli decat de la decodare telefoane. Te duci acolo si trebuie' sa dai cativa bani.

| Criss_2263 a răspuns:

Du-te la un centru vdf si cred ca te vor ajuta cei de acolo altfel nu cred ca ai sanse sa il decodezihappy succes!