| NicusorYo a întrebat:

Buna am 14 ani(peste 2 luni fac 15) si vreau sa muncesc sa castig singur un ban dar nu vreau din astea cu fluturas sa reprezentant la nu stiu ce firma de cosmetice avon sau oriflame ca astea sunt prosti pe criza asta nu cumpara nimeni vreau ceva la o firma ca orice dar sa fie serios fac orice ( in afara de lucruri indecente asa ceva nu fac) nu mi-e frica de munca sa vrea sa stii si cat castig pe luna si rog seriozitate maximawinkingwave
SPOR LA MUNKA SI VOUA:-H

2 răspunsuri:
| Ramona1 a răspuns:

Ceea ce ai mentionat tu mai sus, adica sa imaprti pliante este specific tineretului, doar ca si pentru asta esti prea mic.Mai asteapta ceva timp pentru ca la 14 ani chiar nu ai unde sa lucrezi.

| IzabellaBella a răspuns:

Buna eu sunt reprezentant oriflame si pot sa spun ca este o afacere foarte buna...eu pot sa imi dezvolt o afacere in care o sa am salariu la fiecare 3 saptamani.pentru mai multe detalii contacteaza ma pe mess:dragu.casiana@yahoo.com