| Adi65 a întrebat:

Bună! Am 2 întrebări! Am un volan myria cu pedale(accelerație și frana) și cutie viteze(secventiala), as vrea sa știu dacă pot pune la acest volan alte pedale(accelerație frana și ambreiaj) și cutie manuala?

Ce jocuri cu mașini gratis, sa pot folosi volanul știți?

Răspuns Câştigător
| MAteiLaAjutat a răspuns:

In primul rand, poti folosi alte pedale, dar iti vor trebui adaptoare sa le conectezi direct la calculator.
In al doilea rand, jocuri cu masini gratis in care sa poti folosi volanul si pedalele nu stiu sa existe, aceste lucruri fiind greu de implementat, astfel necesitand efort, insa poti mereu sa le iei pe gratis cu crack.

1 răspuns:
| Darius50boss a răspuns:

Da, numai să fie de aceași firma