| CookieMonsterRawr a întrebat:

am achizitionat recent un samsung star II. Eu am bluetooth din ala pe calculator. asa, si ianinte aveam alt telefon cu care mergea super ok bluethoot-ul, si acum, daca activez bluethoot-ul din telefon {star II], intru in chestia aia de bluetooth din PC si dau sa intru in telefon, imi arata doar fisierele si imi spune ca sunt goale. de ce? straight face. am fost nevoita sa imi trimit toate pozele pe vechiul telefon sa le pot descarca straight face. cum fac sa mearga si pe asta nou? ofer funda

1 răspuns:
| Babylonul a răspuns:

Depinde pe ce vrei sa pui documentele pe telefon sau pe cardul telefonului vezi in setarile bluetooth da detalii bafta laughing