| deutzik34 a întrebat:

FUNDA! Urgent! Cum scap de cronologia de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| white_2190 a răspuns:

Nu poti sa ascapi.din 24 decembrie a fost activata pentru toti utilizatorii fb-ului... daca te deranjeaza atat de mult, iti poti dezactiva contul.sorry succes

4 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna Andrada
Din 2 februarie toti vor avea profil Timeline, obisnuieste-te cu el.
Bafta

| RareşTPUro a răspuns:

Am un tutorial care te poate ajuta! Daca te uiti cu atentie si faci ce face cel cu tutorialul vei reusii http://www.youtube.com/watch?v=oediDnLzC24&feature=youtu.be... Succes!