| Guest10 a întrebat:

Am Allview Viper V1. Cand sunt intr-o aplicatie, nu pot trage bara de notificari (cum e la Samsung Grand Prime, de exemplu). In caz ca nu ati inteles, cand sunt pe o aplicatie, ex. Subway Surfer, si vreau sa vad ora sau conexiunea la Internet ori notificarile, nu am posibilitatea sa trag bara de notificari in jos pentru a putea vedea cele enumerate mai sus... INTREBAREA E: STITI VREO APLICATIE CARE AR FACE ACEST LUCRU POSIBIL?

In cazul in care nu am fost destul de explicit, ofer mai multe explicatii.

PROMIT! DAU FUNDA GARANTAT RASPUNSULUI CELUI MAI BUN!
100% GARANTAT!

Răspuns Câştigător
| piticull a răspuns:

Salut, nu e nici o aplicatie.
Am avut si eu Allview Viper V1 i, dar aceeasi problema am avut-o si eu, mai bine iti cumperi un telefon mai performant si mai bun tot la acelasi pret.
Daca il crapi intr-un colt sau in mijloc nu o sa iti mai meargea touch.

1 răspuns:
| Guest10 explică:

Mersi de informatii! Am promis funda, ai primit-o... Mersi