| Deniisze a întrebat:

Am card de memorie la telefon de 1 Gb dar nu inteleg de ce nu imi merge sa bag pe el mai mult de 600 MB straight face. Folosesc cablu de date si asa imi da si eroare... Ce sa fac? Care ar fi problema? straight face
Funda!

Răspuns Câştigător
| UseR4EveR a răspuns:

Pai s-ar putea ca,,, cardul sa fie contra facut...alt explicatie n-am iti recomand sa iti iei altu dintr-un magazin de specialitate, iar at motiv ar fi...sa nu suporte acel card,,,,, dar nu cred prima varianta e mai buna funda?

5 răspunsuri:
| teodor10 a răspuns:

Formeata cardul, ai sigur vreun virus

| teodor10 a răspuns:

Formateaza am vrut sa zic mai joswinking

| Deniisze explică:

Si nu, nu este vina cablului de date. nu imi merge nici cu bluetooth. :-s
Scuzati am uitat sa scriu asta in intrebare

| BaseplateV1 a răspuns:

1. Du-ti telefonul la un reparator
2. Poate nu e pentru. chestiile astea laughing

| Cristina505 a răspuns:

Esti sigura ca ai setat ca fotografiile si melodiile sa fie salvate pe Card, nu pe memoria telefonului?