| Cosminacautamuzica a întrebat:

Bună, de 2 zile nu pot intra pe Instagram. Eram ieri și m-am conectat la un cont vechi toate bune și frumoase până când m-am deconectat și de atunci îmi apare "momentan pagina nu este disponibilă ". Am încercat tot. Am închis telefonul, am șters aplicația, am șters fișele, am vrut să intru pe Safari pe web nici așa nu merge mă conectez. Pun parola numele și se încarcă la nesfârșit, l-am lăsat 1 oră și ceva așa și nu se încarcă, am încercat și cu o filă indigo să intru tot nu merge. Ce pot să fac? Vă rog ajutăți-mă.

2 răspunsuri:
| vatadezahar24 a răspuns:

Verifică ți emailul cu care ești logata în contul respectiv, s-ar putea să ai contul banat

| crowleydark a răspuns:

Bună! Mai mult ca sigur este o breșă în securitatea celor de la Meta (Instagram și Facebook) pentru că nu ești singura persoană care reclamă o astfel de problemă. Recent, două prietene au aceeași problemă pe care o ai și tu. Spune-mi te rog, ai mobil Iphone sau un mobil cu sistem Android? Ce am descoperit este că fetele despre care ți-am zis, ambele au Iphone. Încercăm și noi să ne găsim o explicație să știm cui adresăm problema mai departe.