| anonim_4396 a întrebat:

Am descarcat messenger 10.Totul bine pana aici. L-am instalat si cand am vrut sa intru pe id-ul meu imi apare in loc de persoanele din lista un spatiu alb. L-am dezinstalat am descarcat si instalat messenger 8.Ghiciti ce? Cand incerca cineva sa voerbeasca cu mine mi se deschidea doar fereastra mica dar nu imi aparea textul care il scria acea persoana sau eu.Va rog puteti sa imi spuneti ce sa fac? Cu ambele ca sa imi mearga. Le-am instalat de mai multe ori am dat restart la pc dar acelasi rezultat.Va rog mult! Multumesc!

6 răspunsuri:
| Sebby_6032 a răspuns:

Reinstaleaza windowsu'. Altcv nu cred ca se poate face. Si mie mi s-a intamplat.

| asdgfhresry a răspuns:

Pai presupun ca poti sa reinstalezi un windows, apoi baga-ti yahoo messenger 9. Daca celelalte nu merg, atunci incearca-l pe 9 big grin

| georgik21 a răspuns:

Poate ai windows'ul virusat si trebui sa ti'l schimbi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu merge!cryingcryingcryingNu merge nici messenger 9!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am mesenger 11 si merge perfect...ar trebui sa il descarci si tu.:d:d:d

| Pampam a răspuns:

Sunt de acord cu Andreutsa! Insa eu m-am plictisit deja sa vad cum se blocheaza messenger-ul! Eu nu-l mai folosesc. www.meebo.com. Eu ma inteleg foarte bine cu el!