| mariomarius a întrebat:

Salut cand am vrut sa intru in google chrome nu mi se mai deschidea deloc cand dadeam dublu clik sa deschid mi se deschidea o fereastra mica cu 111
Ce pot sa fac ca sa pot rezolva aceasta problema?
Lam dezinstalat si l-am instalat din nou si la fel imi dadea

1 răspuns:
| tanasevlad91 a răspuns:

Salut,nu stiu raspunsul la problema dar daca nu gasesti o solutie cred ca e mai simplu sa instalezi o platforma.precum opera sau firefox, sunt la fel de bune, nu sunt cu nimic mai diferita, bafta