| andreiutza_3143 a întrebat:

BUNA! Am doar o mica problema la telefon : mi se albeste ecranul cand il deschid. Este telefon Vodafone Violet VF533. Ajutor!
P. S : Verisorul meu a spus ca este display-ul spart.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Da.este posibil sa fie spart.

5 răspunsuri:
| nelu13 a răspuns:

Display-ul nu are nik.are folia rupta, se intampla destul de des la tel pe sanie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptate ti s-a stricat displayul da poti sal schimbi iti ia cam 3, 4, 5 mil cam asastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel creed si eu ai spart display-ul si il poti repara dar cum zice snakee mai bine iei unul nou

| Hannelore a răspuns:

Si eu am avut Vodafone 533 rozz si mie tot la fel s-o facut nu-s bune telefoanele de la VDlaughing

| Bby_5006 a răspuns:

Se poate sa fie display`ul spart... asa a patit si o prietena. dar ei i s-a spart de la frig big grin.