| Iordache_Alexandra_2000 a întrebat:

Este urgent,mi s-a spart ecranul de la laptop (nu intrebati cum) si cred ca s-a spart si display-ul (sau cum se scrie) adica, daca il deschid imi apare ecranul alb si niste culori....deci,intrebarea mea este, unde gasesc un service in Galati, pentru problema mea?
Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100% s-a spart si display-ul pentru ca nu are sa zicem Gorilla Glass ca la telefoane... de service in Galati nu stiu nimic, dar tot ce pot sa faca cei de la service este sa iti monteze unul nou, care e vreo 4 milioane sad