| Vickyy a întrebat:

Am doua intrebari, dar mai intai sa incep cu inceputul.
Am cumparat un samsung S5260 si am doua neclaritati.

1. Cand umblu pe net, la un moment dat cand intru pe o pagina, imi zice ca am memoria plina.Cand o reincarc, merge.De ce se intampla asta, si ce pot face sa scap de ea?
2.De unde imi pot lua widgeturi si aplicatii ( gen Facebook, Youtube etc.)?

Multumesc!

1 răspuns:
| MyHyX a răspuns:

Poi, pot sa iti rasp doar la intrebarea 2. Daca ai card, iti poti face cont pe Samsung App, unde gasesti multe aplicatii. Ai de toate categoriile. Daca nu, iti rogi un prieten sa ti le transmita pe Messenger.