| Megan97 a întrebat:

am fost zilele trecute la carturesti la romana si am vazut la casa un fel de telecomanda cu un ecran micut pe care o folosesti atunci cand citesti carti (in engleza) si in cazul in care nu stii un cuvant il tastezi iar el iti explica ce inseamna. ideea e ca am uitat cum se numeste si as vrea sa ma interesez mai intai pe internet de ea ca sa nu dau banii degeaba. ma puteti ajuta? dau funda.

4 răspunsuri:
| Anne0510 a răspuns:

Pai te poti duce si intreba acolo. Ii rogi frumos sa-ti dea detalii si le spui ca ai vrea si tu sa achizitionezi. happy
Funda?; o3

| BrD a răspuns (pentru Anne0510):

Pentru ce vrei funda? Utilizatorul a intrebat altceva. Tu i-ai raspuns altceva...

| Anne0510 a răspuns (pentru BrD):

Pentru ca a spus ca a uitat cum se numeste. Se poate duce acolo sa intrebe. straight face

| BrD a răspuns (pentru Anne0510):

Pai e logic ca se poate duce acolo sa intrebe. Doar ca intreba cum se numeste aparatul ala, nu ce sa faca pentru a afla.