| anonim_4396 a întrebat:

am gasit pe net o imagine in format gif respectiv aceasta: http://img841.imageshack.us/img841/4448/breakdance.gif si vreau sa imi spuna cineva cum sa o aduca la dimensiunile 470x350 pixeli am incercat cu paint dar dupa nu se mai misca imaginea adica practit tipu ala nu mai face breakdance sta in loc. daca se poate sa imi spuneti cum si sa imi explicati sau sa mi-o faceti voi si sa mi-o trimiteti pe mess(imi lasati id in private message) primiti funda garantata:*

Răspuns Câştigător
| Madalina7944 a răspuns:

Salut, job done, am editat-o.

1 răspuns:
| Revolt666 a răspuns:

Oooo ma pricep la poze... da id-ul in 2 minute n-am ce face cu ea... vb serios