| hmfkdhdfhufgfgh a întrebat:

Am Google Chrome.Dar ma enerveaza ca tot imi memoreaza istoricul stiu exista modul incognito dar nu pot sa-l fac sa pornesaca automat cu incognito? Sa sa nu mai memoreze.

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Trebuie sa faci un shortcut cu google chrome si sa-i adaugi la comanda la sfarsit "-incognito". uite aici mai multe detalii http://www.makeuseof.com/......y-default/

1 răspuns:
| raducuu a răspuns:

Nu poate deoarece este doar o extensie. Insa poti sa stergi tu dupa ce intri pe un site care nu il vrei in istoric.:d