| N3lu7zu a întrebat:

Am in router wireless lb-link...Ce trebuie sa fac ca sa ma pot conecta la net cu el?

4 răspunsuri:
| mihai03081998 a răspuns:

La cumpararea wireless-ului trebuie sa-ti fii dat un cd. Cu acel cd instalezi, insa mai intai trebuie sa-l montezi. De la sursa de internet in wireless si alt cablu din wireless in pc. Eu am de la tp-link, dar nu ai manual de utilizare? Acolo iti arata pas cu pas... Eu unul dupa manual l-am montat si nu am avut probleme.

| N3lu7zu explică:

Nu am cd am doar manual...am facut Ce scrie acolo si cans ma conectez cu pc scrie "limited" si nu merge

| N3lu7zu explică:

Imi poate spine cineva Ce trebuie facut pas cu pas?