| monibell13 a întrebat:

Am inchiriat de curand o garsoniera si am observat ca masina de spalat nu are buton de start. Este vorba de o masina automata, marca General Campomatic, model vechi. Stie cineva cum o pot porni? Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt unele masini de spalat care pornesc la simpla rotire a programatorului, altele prin scoaterea butonului de la programator putin in afara, si daca imi mai amintesc de o alta metoda, am sa-ti spun.

1 răspuns:
| yadora a răspuns:

Modelul Campomatic o am si eu - intai rotesti programatorul pana in dreptul celui ales de tine apoi tragi butonul un pic in afara si...gata porneste masina.