| Kasya a întrebat:

Buna! Am intampinat o problema ieri. Nu am putut sa ma mai conectez la reteaua wifi pe telefon. La pc merge, n-am probleme. Mi-am schimbat parola, am introdus-o si a mers. In dimineata aceasta am observat ca iar nu merge. Am introdus parola pe care am schimbat-o ieri si imi spune ca este incorecta. Dar ieri a mers, de ce am aceasta problema? Vreau sa specific ca mi s-a oprit modem-ul pentru cateva minute ieri.

2 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Dai un "hard reset" la modem/router. Schimba si parola de acces la router apoi mai schimba odata parola de acces la wifi. Sa nu iti fi intrat cineva pe router si sa iti fi modificat parola. Hackeriii...

| Flar3 a răspuns:

Poate ai flood la IP, pe telefon. Daca la PC iti merge foarte bine, problema e cu telefonul! Iti recomand sa chemi un specialist.