| teenager_1918 a întrebat:

Am introdus PIN-ul gresit la cartela, si mi-a cerut codul PUK, numai ca nu il mai am.Cine ma poate ajuta? Funda

Răspuns Câştigător
| Lucian4 a răspuns:

Formeaza *100# urmeaza instructiunile.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Suna la relatii cu clientii si vorbeste cu un consultant.Iti va trimite codul puk.

| ioanaioana a răspuns:

Codul puk ii scris pe cartela ta,nu aia mica carei bagata in telefon,aia mare din care scoti aia mica(sper ca stii care), sau daca nu o mai ai trebuie sa suni la Orange si sa le spui problema si o sa te ajute ei(daca nu stii nr Orange, poti cauta pe net)

| teenager_1918 explică:

Mentionez ca sunt pe Orange...