| kissmealiss a întrebat:

Buna am kumparat un web l-am instalat dar se vede in ceata cum sa fac sa reglez sa se vada bine?

2 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Daca nu poate fi reglat manual dintr-un fel de rotita din jurul obiectivului, atunci claritatea se face din setarile web-ului. dupa ce ii dai drumul, intra in setari si uitate pe la luminozitate, contrast, etc misca de alea pana iti place cum se vede happy
bafta

| Hypathia a răspuns:

Unele camere Web au de jur imprejurul obiectivului un inel pe care, daca il rotesti, se regleaza imaginea.