| alexxyno a întrebat:

Am laptop si nu stiu ce i-am facut de mi sa micsorat ecranul. Imi aduc aminte ca era Fn + inca ceva da nu mai stiu ce. PLS ajutati-ma. Dau funda primului rasp corect

Răspuns Câştigător
| JaJe a răspuns:

Daca ai umblat la tasta Fn + TASTA, asta depinde de tine, combinatiile Fn + TASTA depinde de fie care laptop in parte. Incearca sa faci o proba cu Fn + toate tastele care permit o anume functie, pana nimeresti acela care iti mareste ecranul. Numai bine.

| Edna a răspuns (pentru JaJe):

CAre-i tasta Fn?

3 răspunsuri:
| userr a răspuns:

Clik dreapta pe desktop, mergi la graphic properties si acolo vezi sa ai rezolutia corespunzatoare display-ului tau!

| Maria_Alexandra_1999 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel dar doar la facebook si nici eu nu stiu ce sa fac