| anonim_4396 a întrebat:

am mare nevoie de ajutor mare mare ajutor mi-am scapat leptopul pe parchet cand era deschis si acum imi apare doar o imagine alba si niste linii negre ca si cum ar fi spart ecranul dar can il inchid nu are nici macar o zgarietura...
Va rogggggggggg trebuie sa fie o solutie, nu?

2 răspunsuri:
| Raizen1996 a răspuns:

Stii ar trebui sa fi mai atenta cu laptopul e mai sensibil decat o unitate si ar trebui sa incerci sa iti faci windwos-ul din nou cred ca hardul a fost serios avariat sau placa video sau chiar si "ecranul"big grin

| andino a răspuns:

Sa il duceti la un reparator, sau daca nu sa ii schimbati placa de baza