| Ezic a întrebat:

Salut, am un Samsung A40 si atunci cand sunt afara la lumina foarte puternica daca inchid ecranul si il dau un pic in partea dreapta vad sub sticla 3 linii ca niste crapaturi pe display, el nu este spart sau ceva si se vede totul perfect dar totusi ma ingrijorez (telefonul este nou, nu l-am scapat niciodata )

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se poate sa fie asa de la folie sau sa fie defectiune din fabricatie. Daca nu te deranjeaza cand ecranul este aprins, nu baga in seama!