| Any_3777 a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Am primit un e-mail si vreau sal scot la imprimanta, dar nu am imprimanta si trebuie sa-l duc in alta parte dar nu stiu cum sa fac sa-l pun pe stik.Credeti ca exista vreo modalitate? Va multumesc

3 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Copii continutul mesajului si-l pui intr-un word.Asa printezi word-ul.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Te conectezi pe contul tau de e-mail de pe calculatorul care are imprimanta si il listezi.

| Darknesss a răspuns:

Intri pe internet unde ai imprimanta daca este posibil, daca nu il copiezi pe word si il pui pe un stick sau cd.hee hee