| kinderz12 a întrebat:

Buna!
Am nevoie de ajutor!
Am un toolbar care se numeste toogle si din cauza lui imi merge foarte greu calculatorul! L-as dezinstala dar acest program nu apare la control panel.

Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Lorelei_8102 a răspuns:

Http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20090321125734AA2VcYg uite aici sau scrie pe google how to remove toggle si iti apar solutii) succes

4 răspunsuri:
| Alberto6H a răspuns:

Cauta in Start->All programs thinking daca nu dai un Search in windows si gaeste-i folderu sursa. Daca e toolbar de internet explorer dai clik dreapta sus pe el si debifeaza Toogle toolbar...

| stefanutza a răspuns:

Iti dau un mic sfat... este de fapt un virus ce apare sub forma unui program si care da o "boala" calculatorului reformateazal

| kinderz12 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri happy

| vladraul a răspuns:

Încearcă să îi dai Uninstall din opțiunile browser-ului (Mozilla Firefox, Interent Explorer, Google Chrome, Safarri etc)