| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor!crying Cineva care se pricepe la blogspot? Cum fac sa imi apara postarile in ordinea in care au fost puse? Adica prima postare sa apara prima(sus), iar ultima jos.

1 răspuns:
| Codrina13 a răspuns:

Hey scuze dar nu poti face asa ceva prima o sa iti apara ultima iar ultima postare de ex daca ieri ai pus o postare si azi inca una aia de ieri iti apare ca si ultima dar dai pe siteul blogului nu stiu cat ai inteles dar sper ca te-am ajutat pwwppicii