| gloria a întrebat:

am nevoie de ajutor in legatura cu un telefon blackberry 8700g care va pricepetisad nu mai merge deloc si nu l-am scapat nimic dar cand vreau sa-l deschis display-ul este alb si imi arata clepsidra aia care se tot invarte dar tot nu se deschise sad aveti ideea ce pot sa-i fac? mersi

Răspuns Câştigător
| jump a răspuns:

Ma, si la eu am patit la fel cu al meu(8310), mi-a spus un tip ca sa tip apasat pe "stanby key" in timp ce se incarca clepsidra, apoi sa-l opresc si repornesc... a mers.happy. daca nu merge, incearca la un service

3 răspunsuri:
| florinmarius a răspuns:

Incearca o resoftare sau update de soft stima clepsidra incarca softul si porneste telefonul daca ramane numai clepsidra softu incarca greu sau deloc si e deteriorat resofteaza-l am patit si eu stima

| rsn13 a răspuns:

Arunca-l de la balcon

| daηă a răspuns:

Dul la reparat