| raulXXX a întrebat:

Buna,am nevoie de ajutorul vostru, mi-am bagat windows 7 si nu am driver pentru placa video, si nu am gasit pe net nicaieri, placa este ati es 1000 va rog dati un link ceva de unde as putea sa descasr acel driver sad dau funda!

5 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Click dreapta pe my computer, manage, device manager si vezi(dublu click) la sound, video and game controllers.
Daca ai un triunghi galben sau rosu(nu stiu exact) inseamna ca trebuie sa instalezi ce zice acolo, daca nu inseamna ca ai instalat un driver pentru video.
Nu-ti merg filmele?

| raulXXX explică (pentru taken):

Nu imi merg jocurile si aproape nimic, pe scurt n-am driver video sad

| raulXXX explică:

No mers nici o solutie pe care mi leati dat...

| valyt17 a răspuns:

Buna,azi am gasit un program, care te poate ajuta 99% in situatia pe care o intampini
programul se numeste:3DP CHIP
ai si traducere in romana
cu stima