| emanu23 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare...mi-am bagat windows 7 si nu am driveru de la placa video ce sa fac nu gasesc nicaieri driver ati radeon express 200 ce sa ma fac va rog ajutati-ma funda!

Răspuns Câştigător
| viktorxxx a răspuns:

Ia citeste aici: http://answers.microsoft.com/......476c0268eb

3 răspunsuri:
| emylian92 a răspuns:

Http://driverscollection.com/? H=Radeon%20Xpress%20200&By=ATI
dai la : Download ATI Radeon Xpress 200 Catalyst Software Suite v.10.2
apoi introduci codul ala si descarci :)

| FIERARU a răspuns:

Ia-ti un driver universal

| DarkTerror a răspuns:

Http://support.amd.com/......earch.aspx Asta ar trebui sa te ajute :D