| nathalie a întrebat:

Am nevoie de parerea voastra! As vrea sa-mi schimb telefonul si am de ales intre LG Ks360(http://instantanee.files.wordpress.com/2009/09/lg-ks360- handset-1.jpg) si LG KU990i (http://i.expansys.com/i/b/b158601.jpg). Pe care sa-l aleg? Voi ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Depinde care îţi place mai mult, cât vrei să dai pe el, care are mai multe opţiuni, care e mai apropiat de ceea ce vrei la un telefon. Uite o comparaţie mai "la sânge" între cele două:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=2070&idPhone1=2467

9 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mulţumesc!

| BabyPink a răspuns:

Eu zic LG KU990i deoarece:
Camera de 5MP, touchscreen, 3G, transfer Bluetooth şi USB, Music Store Live TV, stand-by de până la 18 zile.
Ce ţi-ai putea dori mai mult de la un telefon?
LG KU990i integrează o cameră de ultimă generaţie: 5 MP, focalizare automată şi manuală, ISO 800 şi tehnologie Smart Light. În plus, înregistrare video de mare viteză, dar şi posibilitatea de a vizualiza şi edita filme, graţie codecului DivX.
Utilizarea mobilă a internetului este simplificată prin prezenţa pachetului Google(ce include serviciile de căutare, de email, hărţi online şi blogging).
În plus, LG KU990i recunoaşte şi editează scrisul de mână.

| Criiss16 a răspuns:

Bună. Eu prefer LG KU990i, fratele meu are şi mi se pare destul de ok.

| amandina_9414 a răspuns:

Lg Ku990i, dar eu nu mi-as lua lg.sunt doar pentru design.si-a luat o colega ks360 si in 2 saptamana deja scartaie clapita aia/

| ForeignO a răspuns:

Da, la fel ca si Criss happy Este mult mai performant!

Te pup! Sa ne spui cum functioneaza cand ti'l cumperiwinking:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

990i-ul, normal. E mai performant, mai arătos...
Numai că, 990i e o variantă chinezească a lui Viewty (990, fără i), ar trebui să ai asta în vedere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Am si eu un KU990. Sunt multumit de el, face fotografii superbe, cel putin al meu face, nici filmarile nu-s mai prejos, are si 120 FPS(slow motion). Navighezi pe net foarte bine, super ok la capitolul asta. Ca si orice lg nu prea sta bine cu temele, totusi are 3 destul de faine. Atentie la "i" toata lumea zice ca 990i sunt mai proaste, nu au aceeasi calitate, (daca vrei ku990 cauta pe net despre i-ul ala). Ar mai fi bateria care nu prea rezista, ei zic ca tine 3 zile... daca asculti multa muzica dupa cateva luni ajungi sa tina 1 zi in rest ii OK.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu.nu stiu ce as alege. amandoua fac parte din brandurile LG companie bunicicawinking. dar cred ca as merge mai de grabga pe un KU990i viewty ai uitat sa mentionezi astawinking...toata problema e cu touch screenu...sa nu se strice prea repede. dar sa ma anunti si pe mine cand ti se strika poate ma insel dragutzotongue

| nathalie explică:

Pana la urma mi-am luat un Lg Kp501 Cookiebig grin
doar acela l-am mai gasitbig grinbig grin
dar pana acum sunt multumita de elbig grin